0 تومان تسویه حساب

لایه بردار و اسکراب

نمایش:

اسکراب حاوی دانه های جوجوبا اوزاین

(0)
258,000 تومان
اسکراب حاوی دانه های جوجوبا اوزاین ، یک ماسک قدرتمند برای آب رسانی به سطح پوست با قدرت پاک کنندگی بالایی می باشد. این اسکراب حوای دو نوع جلبک مونستروما و کودیوولونه می باشد که عملکرد قدرتمندی در آبرسا..

لایه بردار 10% دوتینی

(0)
246,000 تومان
کرم آلفا هیدروکسی اسید دوتینی با بهره گیری از اسیدهای میوه جهت لایه بردای ملایم پوست، سبب روشن تر شدن پوست می شود و به دلیل بهبود روند نوسازی پوست، اثر سایر روشن کننده ها را افزایش می دهد. این کرم از ..

پاک کننده اسکراب 2 در 1 برند سی گل

(0)
35,000 تومان
پاک کننده اسکراب 2 در 1 انواع پوست سی گل :SEAGULL 2 in 1 Facial Scrub :پوست سالم و جوان سطحی صاف و آیینه مانند دارد که نور را مانند الماس منعکس می کند. مانند ابریشم نرم است و شفافیت و درخشندگی صورتی ر..

پن روشن کننده و لایه بردار اریکه

(0)
99,800 تومان
پن لایه بردار و روشن کننده اریکه فاقد صابون و سازگار با پوست می‌باشد. حاوی عصاره بید (اسید سالیسیلیک) است که ضمن افزایش روند نوسازی پوست چروک، لک دار و کدر دارای اثرات بازسازنده است و تامین کننده رطوب..

ژل پاک کننده اسکراب لوفا برند پریم

(0)
110,000 تومان
ژل پاک کننده یا همان اسکراب «پرایم» (Prime) از سری «اکنکس» (Acnex) مدل «لوفا» (Luffa) یک لایه بردار ملایم و سطحی پوست است. اگر پوست چربی دارید و قصد دارید که از پوست خود محافظت دقیقی به عمل آورید، اول..

کرم لایه بردار 10% برند سی گل

(0)
38,200 تومان
افراد، کرم‌ها و لوسیون‌های مختلف را برای مقاصد مختلف ازقبیل نرم و مرطوب‌کردن پوست استفاده می‌کنند؛ اما می‌توان از مواد آرایشی برای رفع مشکلات پوست نیز استفاده کرد. برای این کار باید از کرم ضدچروک استف..

کرم لایه بردار 10% درماتیپیک

(0)
119,800 تومان
کرم های حاوی AHA درماتیپیک با لایه برداری، افزایش سنتز کلاژن و الاستین و رطوبت رسانی عمقی باعث جوانی، شادابی و شفافیت پوست می‌شوند و علائم پیری زودرس را از بین می‌برند. وجود ترکیبات ضدالتهاب، التیام ب..

کرم لایه بردار 15% برند آیسل

(0)
120,500 تومان
کرم AHA 15% آلفاسل لایسل :لایسل آلفاسل کرم فوق العاده موثر AHA15% به عنوان بخشی از درمان روزانه پوست برای افراد با تجربه در استفاده از آلفاهیدروکسی اسیدها که فرمولاسیونی سبک و بافتی ابریشمی را ترجیح م..

کرم لایه بردار 15% برند سی گل

(0)
54,000 تومان
کرم لایه بردار آلفاسید %AHA15 سی گل مدل Age Pro حجم 40 میل  لایه‌بردار ملایم پوستبدون ایجاد عوارض لایه‌برداریافزایش روند نوسازی پوستکاهش‌دهنده چین و چروک‌های پوسترطوبت‌رسان قوی  کر..

کرم لایه بردار 15% درماتیپیک

(0)
129,800 تومان
کرم لایه بردار درماتیپیک مدل AHA 15 با لایه برداری، افزایش سنتز کلاژن و الاستین و رطوبت رسانی عمقی باعث جوانی، شادابی و شفافیت پوست می شوند و علائم پیری زودرس را از بین می‌برند. وجود ترکیبات ضدالتهاب،..
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)