0 تومان تسویه حساب

ضد آفتاب رنگي

نمایش:

ضد آفتاب رنگی پوست چرب دراماگور

(0)
298,000 تومان
ویژگیهای محصولمناسب پوست های چرب و مختلطمحافظت کننده قوی در برابر اشعه های UVA / UVBضدالتهاب و تنطیم کننده ترشح چربیدارای پوشانندگی مناسب و بوی دلپذیرپخش آسان روی پوست..

ضد آفتاب spf 50 نرمال ام کیو

(0)
182,000 تومان
مزایای کرم ضد آفتاب نرمال ام کیو MQبژ طبیعی، بژ روشن، صورتیضد آفتاب مناسب پوست های نرمال و خشکپوشش دهنده و محافظت کننده قوی در برابر اشعه های مضر UVA وUVBحاوی ترکیبات مرطوب کننده قویپیشگیری از چر..

ضد آفتاب رنگی پوست خشک برند درماتیپیک

(0)
159,800 تومان
ضد آفتاب رنگی پوست خشک درماتیپیک یک محافظ بی نظیر پوست است که علاوه بر محافظت از پوست با پوشش بسیار خوبی که روی پوست ایجاد می کند می توانید از آن به عنوان کرم پودر نیز استفاده کنید.ضد آفتاب رنگی درمات..

ضد افتاب رنگی بژ طبیعی سین بیونیم

(0)
369,800 تومان
کرم ضد آفتاب فتو-3 رنگی با +SPF 50 محافظت بسیار بالایی را در برابر اشعه های UVA  و UVB، تضمین می کند.ساختار غیر چرب و سبک آن به طور کاملا طبیعی روی پوست پخش می شود و موجب یکنواختی رنگ پوست م..

ضد افتاب رنگی فاقد چربی اریکه

(0)
299,800 تومان
ضد افتاب رنگی فاقد چربی اریکهخطرخورشید: نور آفتاب از طول موج‌ های متفاوتی تشکیل شده است که براساس آن نامگذاری می‌شوند. اشعه ماوراءبنفش طول موج خاصی از نور خورشید است که خود به دو قسمت A و B تقسیم می‌ش..

ضد افتاب رنگی فاقد چربی مخصوص پوست آکنه دار اریکه

(0)
299,800 تومان
ضد افتاب رنگی فاقد چربی مخصوص پوست آکنه دار اریکهکرم ضد آفتاب اریکه با ساختاری سبک به سرعت جذب پوست شده و در عین حال به دلیل داشتن مواد مرطوب کننده، پوست را نرم و لطیف می کند. تنوع این کرم ها، پاسخگوی..

ضد افتاب رنگی پوست خشک

(0)
177,300 تومان
کرم ضدآفتاب برند «الارو» 50 میلی‌لیتر حجم دارد و دارای SPF است که محفظه‌ای تیوپی از جنس پلاستیک دارد. رنگ ضدآفتاب الارو بژ طبیعی است. مدل «Teinte Fonce» حالت کرم‌پودری دارد که کاربردی دوگانه برای این ..

ضد افتاب رنگی پوست خشک برند آیسل

(0)
150,400 تومان
شاید بتوان گفت که کمتر برندی به پوست های مختلط توجه کرده باشد. عموما محصولات پوستی به دو دسته پوست های خشک و چرب تقسیم می شوند. اما برند لایسل این بار نیز هوشمندانه عمل کرده و ضد آفتابی مخصو..

ضد افتاب رنگی پوست چرب برند آیسل

(0)
156,700 تومان
نقد و بررسی ضدآفتاب سانسل پوست چرب لایسلضدآفتاب سانسل پوست چرب لایسل SPF۵۰ مخصوص پوست‌های چرب، دارای فیلترهای ویژه جهت محافظت پوست در مقابل اشعه‌های UVA/UVB، مادون قرمز (IR) و نور مرئی (Visible) است و..

ضد افتاب رنگی پوست چرب برند درماتیپیک

(0)
159,800 تومان
از تاثیرات مخرب نور خورشید روی پوست های خشک، تشدید خشکی پوست است به همین خاطر به این افراد توصیه می گردد از محصولاتی استفاده کنند که دارای ترکیبات آبرسان باشد ضدآفتاب بی رنگ پوست خشک درماتیپیک SPF50 ن..

ضد افتاب لایت بژ

(0)
177,300 تومان
   مشخصات محصول :                                               &..

ضد افتاب پوست چرب بژ طبیعی و چه

(0)
170,000 تومان
مناسب استفاده پوست های نرمال تا خشککرم ضد آفتاب رنگیمحافظت گسترده در برابر اشعه های مضر  UVA و UVBرطوبت رسانجلوگیری از پیری زودرس ناشی از آفتابپیشگیری از آفتاب سوختگیضد التهابنرم کننده و لطافت بخ..

کرم ضد افتاب لایت بژ ژیل بوته

(0)
279,000 تومان
ضدآفتاب فرانسوی ژیل بوته با ساختار سبک رنگ مناسب و پخش پذیری بالا باعث میگرددتا پوششی یکنواخت و رنگی طبیعی روی پوست ایجاد شود. ضدآفتاب ژیل بوته شامل فیلترهای فیزیکی ( مینرال ) میباشد به این خاطر برای ..
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)