0 تومان تسویه حساب

ترمیم کننده پوست

نمایش:

شیر پاک کن پوست چرب برند کارلینا

(0)
156,500 تومان
شیر پاک کن کارلینا برای افرادی که دارای جوش و آکنه هستند، بسیار مناسب است.تنظیم PH پوستمناسب برای افرادی که در حال درمان آکنه اندپاک کننده آلودگی ،آرایش و چربی اضافه پوستتنظیم ترشح چربی و مرطوب کنندهم..

لوسین بدن روشن کننده برند ام کیو

(0)
186,000 تومان
مناسب استفاده در نقاط مختلف بدنقابل استفاده زیر بغل، کشاله ران،ناحیه تناسلی(شرمگاهی)، پشت، باسن و ...روشن کننده رنگ پوست نواحی تیره بدنجلوگیری از تجمع مجدد رنگدانه هامرطوب کننده و آبرسان پیشگیری ..

ژل ضد جوش ام کیو

(0)
153,000 تومان
انواع آکنه خصوصا جوش های زیر پوستی، سر سياه و سر سفید را درمان می کند. لذا علاوه بر اینکه از بین برنده جوش و جای جوش است منجر به کنترل ترشح چربی پوست می شود و به دلیل داشتن خاصیت آنتی باکتریال سطح پوس..

کرم ترمیم کننده ام کیو

(0)
184,000 تومان
این کرم یکی از بهترین محصولات ترمیم کننده برای از بین بردن آثار بریدگی و جای زخم های ماندگار می باشد و در مواقعی که بریدگی موجب آسیب لایه ی رویی سطح پوست (اپیدرم) و یا قسمت لایه میانی پوست (درم) شود، ..

کرم ترمیم کننده برند درماتیپیک

(0)
119,800 تومان
کرم ترمیم کننده درماتیپیک یک محصول بسیار تخصصی از این برند می باشد که به ترمیم و تسریع در روند ترمیم زخم کمک بسیار زیادی می کند.این کرم حاوی ترکیبات آنتی باکتریالی است که پوست و مح..

کرم ترمیم کننده پوست برند آیسل

(0)
114,000 تومان
ویژگی های کرم ترمیم کننده سیکاسل لایسلافزایش سرعت بازسازی و کاهش تحریک پوست بواسطه ایجاد لایه محافظتی روی پوستدارای خاصیت آنتی اکسیدان و ضدآلودگی بواسطه دارا بودن ترکیبات خاصمحافظت از پوست در برابر را..

کرم ترمیم کننده پوست وچه

(0)
127,000 تومان
کرم ترمیم کننده پوست وچه به واسطه دارا بودن ترکیباتی همچون عصاره میموزا و روغن کالاندولا ترمیم و تسریع فرایندهای درمان زخم را موجب می‌شود. این کرم ضد التهاب بوده و رفع سلول‌های مرده و افزایش کلاژن ساز..

کرم دست و ناخن برند ام کیو

(0)
87,000 تومان
مناسب استفاده دست های با پوست خشکمرطوب کننده و نرم کنندهتغذیه کننده بافت پوست محافظ پوست در برابر عوامل آسیب رسانبرطرف کننده خشکی و زبری پوست دستایجاد ظاهر سالم برای پوست دست و ناخنبازسازی کننده ..

کرم ضد التهاب و قرمزی درماگور

(0)
237,000 تومان
ویژگیهای محصولضد قرمزی و التیام بخشکمک به درمان درماتیت سبورئیککاهش التهاب و قرمزی بعد از لیزرفاقد عطر و مواد رنگی..

کرم ویتامین c درم آنجلین

(0)
145,000 تومان
کرم ویتامین C درم انجلین، آنتی اکسیدانی قوی حاوی 20 درصد ویتامین سی دارای خاصیت روشن کنندگی و برطرف کنندگی لک صورت می باشد و همچنین در شادابی و جوان سازی پوست صورت و گردن نیز تاثیر بسزایی دارد.&n..
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)